SWIMLIFE™

Seria SWIMFUN

Baseny SPA seria SwimFun

SwimFun to seria basenów SPA, które przeznaczone są nie tylko do relaksu, ale także do rekreacyjnego pływania. Kilka siedzisk w strefie jacuzzi oraz system zmiennego prądu zapewniają wspaniałą rozrywkę w Twoim ogrodzie przez cały rok.

W basenie z przeciwfalą SwimFun może wygodnie rozsiąść się nawet dziewięć osób, natomiast znajdująca się pośrodku strefa pozwala na pokonywanie nieograniczonej liczby dystansów podczas pływania. Jednocześnie antypoślizgowe dno sprawia, że zabawa jest w pełni bezpieczna, nawet dla małych dzieci. Dlatego produkty z serii swim spa świetnie nadają się do rozpoczęcia nauki pływania.

Poznaj nasze Baseny SPA Serii SwimFun

PlayStream12 - SwimFun

SeriaSwimFun
Miejsc9
Szerokość237 cm
Wysokość124 cm
Długość381 cm

Masz pytania? Odpowiemy na nie! Zadzwoń, napisz!

Basen SPA z przeciwprądem dla całej rodziny

Basen z przeciwprądem SwimFun, oprócz jacuzzi, jest wyposażony w dysze, które generują zmienny prąd. Jego moc i prędkość można regulować, dostosowywać do własnych potrzeb. To wszystko sprawia, że basen SPA, chociaż jest kompaktowych wymiarów, umożliwia pływanie w miejscu. Jednocześnie niecka niecka nie powoduje efektu fali wstecznej.

Po treningu, który wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję i modeluje sylwetkę, można odprężyć się na jednym z siedzisk, gdzie na tkanki miękkie oraz głębokie oddziałują dysze hydroterapeutyczne.

Całoroczne jacuzzi z przeciwprądem

Basen ogrodowy z przeciwprądem posiada wytrzymałą, wzmocnioną konstrukcję oraz obudowę odporną na różne warunki atmosferyczne. Natomiast system podgrzewania wody umożliwia kąpiele nawet zimą. Dodatkowo basen SPA SwimFun jest gotowy do montażu – nie jest konieczne wykonywanie żadnych prac przygotowawczych, wykopywanie dziur.

To wszystko sprawia, że basen z przeciwprądem jest odpowiedni do każdego ogrodu, nawet tego o niewielkich wymiarach. A jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz dopytać się o szczegóły modelu SwimFun, skontaktuj się z nami.

Chcesz porozmawiać z ekspertem?

Oddzwonimy do Ciebie!

Logo Sundance Spas
MARKA SUNDANCE SPAS
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner