Poznaj serie Sundance®

Nasze minibaseny

Sundance® Spas to 21 urządzeń (minibasenów) w 5 różnych seriach zaprojektowanych z myślą o użytkowniku. Każde ogrodowe SPA Sundance® zostało zbudowane z myślą o maksymalizacji relaksu dzięki funkcjom, które sprawiają, że posiadanie spa jest dziecinnie proste. Od stylowej serii 980™ po ekonomiczną serię Splash™, możesz bez obaw cieszyć się swoim nowym spa przez okrągły rok.

Wanny z hydromasażem do Twojego ogrodu, minibaseny

Chcesz stworzyć relaksującą strefę SPA w swoim domu, ogrodzie? Pomoże Ci w tym wanna SPA z hydromasażem oraz dodatkowymi funkcjonalnościami, jak ledowe oświetlenie czy schowek chłodzący. Sprawdź nowoczesne wanny ogrodowe Sundance Spas o eleganckich kształtach dostępne w naszej ofercie.

JACUZZI OGRODOWE SERIA 980 EXCLUSIVE SPA

EKSKLUZYWNOŚĆ I PERFEKCJA

 

Ta seria minibasenów została zaprojektowana tak, by być kwintesencją designu i stylu. Seria wanien SPA 980™ zmieni sposób, w jaki łączysz się ze swoimi bliskimi i relaksujesz w swoim spa.

Ceny

$$$$$

JACUZZI OGRODOWE SERIA 880 PRESTIGE SPA

WYRAFINOWANIE I LUKSUS

 

Stylowe, najnowocześniejsze i bogate w funkcje to najbardziej trafny opis dla wanien ogrodowych serii 880™. Każde ogrodowe SPA z serii 880™ przenosi koncepcję „mieć wszystko” na nowy poziom.

Ceny

$$$$$

JACUZZI OGRODOWE SERIA 780 PREMIUM SPA

ELEGANCJA I KOMFORT

 

Aby uzyskać najwyższą niezawodność i niesamowitą wydajność, wejdź do spa serii 780™ i pozwól, aby opatentowane rozwiązania zapewniły Ci niepowtarzalny masaż.

Ceny

$$$$$

JACUZZI OGRODOWE SERIA 680 CLASSIC SPA

RODZINA I ZABAWA

 

Wanny ogrodowe SPA Seria 680™ posiada ulubione przez Klientów funkcje, takie jak oświetlenie niecki oraz wodospady, a to wszystko w uznanej jakości Sundance®.

Ceny

$$$$$

JACUZZI OGRODOWE SERIA SPLASH

BUDGET SPA

 

Jako najbardziej innowacyjna marka spa, stworzyliśmy serię Splash™, idealną dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę ze spa w ogrodzie i liczą się z budżetem, ale nie chcieliby poświęcać jakości.

Ceny

$$$$$

Jacuzzi ogrodowe całoroczne

Czy wiesz o tym, że jacuzzi ogrodowe może być wykorzystywane przez cały rok? Zarówno obudowa, jak i cała konstrukcja minibasenów jest tak zaprojektowana, aby umożliwić użytkowanie w każdych warunkach. Dzięki temu w długie, zimowe wieczory, gdy temperatura na dworze gwałtownie spada, możesz zrelaksować się w gorącej wannie SPA.

Dodatkowo wanny ogrodowe całoroczne są bardzo proste w obsłudze. Gdy nie będziesz przez dłuższy czas korzystać z jacuzzi domowego, wystarczy przykryć je specjalną pokrywą, która chroni wodę przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Ponadto zimą konieczne jest regularne podgrzewanie wody, aby nie doszło do jej zamarznięcia. Dlatego jacuzzi ogrodowe całoroczne musi być stale podłączone do prądu, nawet w trybie uśpienia.

Czym się kierować, wybierając wanny z jacuzzi, minibasenu?

Całoroczne wanny SPA ogrodowe różnią się między sobą rozmiarami, pojemnością misy, ilością dysz oraz dodatkowymi funkcjonalności. Czym się kierować podczas ich zakupu?

To, od czego warto zacząć, to rozmiar minibasenów z hydromasażem. Musi być dopasowany zarówno do ilości osób, które na co dzień będą z niego korzystać (od dwóch do nawet siedmiu), jak i do możliwości lokalizacyjnych. Jeśli dżakuzi ogrodowe ma być użytkowane również zimą, to zaleca się, aby zostało zamontowane maksymalnie 10 m od drzwi. W innym wypadku w chłodne dni przejście od wanny do domu może okazać się nieprzyjemne.

Wanna SPA do ogrodu składa się z dwóch głównych elementów: misy (niecki) z siedziskami oraz dyszami, a także obudowy. Materiał, z którego wykonana jest obudowa, musi być odporny na skrajne warunki atmosferyczne. Nie może blaknąć pod wpływem słońca czy pękać zimą, po zamarznięciu. Często wykorzystuje się drewno syntetyczne, które stanowi złoty środek pomiędzy trwałością a eleganckim wyglądem.

To, co jest kluczowe w jacuzzi domowym, to dysze odpowiedzialne za przyjemny, relaksujący masaż. Im jest ich więcej, tym bardziej zaawansowane tryby masażu może posiadać wanna SPA. Jednocześnie, liczy się nie tylko ilość dysz, ale także ich zróżnicowanie. W zależności od swojego rodzaju mogą dawać efekt ruchomego strumienia wody, wirowania czy pulsowania.

W następnej kolejności warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób zaprojektowana jest niecka. Niektóre minibaseny z hydromasażem, zwłaszcza te większe modele, posiadają leżanki lub siedziska umożliwiające przebywanie ponad powierzchnią wody.

Jacuzzi domowe może posiadać również dodatkowe funkcjonalności jak:

 • podświetlane siedziska;
 • schowki chłodzące;
 • wodospad;
 • system do aromaterapii.

Jak czyścić minibaseny SPA? Utrzymanie wanny ogrodowej z hydromasażem

Jacuzzi ogrodowe z hydromasażem jest łatwe w utrzymaniu czystości, aczkolwiek ważna jest regularność. Należy przede wszystkim sprawdzać poziom pH wody i w razie konieczności, obniżać go lub zwiększać za pomocą dedykowanych środków. Zbyt niskie pH nie dość, że niszczy elementy wanny SPA, to jeszcze podrażnia skórę, natomiast zbyt wysokie powoduje mętnienie wody.

Zaleca się, aby raz w miesiącu przeprowadzać dezynfekcję wody. Dzięki temu usuwa się wszelkie bakterie oraz grzyby, które rozwinęły się w wodzie. Konieczne jest też dokładne mycie wanny SPA po spuszczeniu wody, a także systematyczne czyszczenie i wymiana filtra.

Zapraszamy do kontaktu, chcesz porozmawiać o wannie SPA do Twojego ogrodu, tarasu?

Jesteśmy do dyspozycji!

Zadaj pytanie lub poproś o telefon eksperta!

  Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

  Formularz kontaktowy
  ×

   Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


   Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

   Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner