SWIMLIFE™

Seria SWIMEXPERT

Baseny SPA seria SwimExpert

Swim spa – basen ogrodowy z przeciwprądem SwimExpert. SwimExpert to basen z przeciwprądem, który możesz mieć w swoim własnym ogrodzie. Dostępny w ramach serii Swim Spa, przeznaczony jest zarówno dla sportowców, jak i osób, które chcą pozostać aktywne fizycznie.

Jednocześnie, masz do wyboru aż trzy modele basenów z przeciwprądem SwimExpert. Możesz dopasować ich funkcjonalność do własnych potrzeb. A jeśli nie wiesz, co wybrać, skontaktuj się z nami, a z chęcią Ci podpowiemy.

Poznaj nasze Baseny SPA Serii SwimExpert

AquaStream17 Swim Expert

SeriaSwim Expert
Miejsc3
Szerokość237 cm
Wysokość134 cm
Długość534 cm

SwimStream14 - Swim Expert

SeriaSwim Expert
Miejsc2
Szerokość237 cm
Wysokość134 cm
Długość442 cm

DualStream19 - Swim Expert

SeriaSwim Expert
Miejsc6
Szerokość237 cm
Wysokość134 cm
Długość575 cm

Masz pytania? Odpowiemy na nie! Zadzwoń, napisz!

Zalety basenu z przeciwprądem w domu

Basen SPA z przeciwprądem to jednocześnie centrum treningowe i strefa relaksu, dostępne na wyciągnięcie ręki, w Twoim własnym ogrodzie. Specjalnie zaprojektowana niecka, a także system zmiennego prądu sprawia, że możliwe jest pływania w miejscu i pokonywanie w ten sposób nieograniczonej liczby dystansów. Dodatkowo zaawansowany panel sterowania prądem wodnym pozwala regulować moc i prędkość strumienia. Dzięki temu można dostosowywać jego poziom do swoich umiejętności, systematycznie zwiększać trudność treningu, poprawiając kondycję i wydolność. To wszystko sprawia, że basen z przeciwprądem w domu SwimExpert wykorzystywany jest przez zawodowych pływaków oraz triatlonistów.

Także początkujący mogą w pełni wykorzystać jego możliwości. Basen jest bezpieczny, naukę pływania mogą w nim rozpocząć nawet dzieci. Natomiast regularne treningi wzmacniają mięśnie oraz kształtują sylwetkę.

Całoroczne wanny z jacuzzi gwarantują gorącą kąpiel nawet w mroźne, zimowe wieczory. Należy jedynie stale utrzymywać dodatnią temperaturę wody, nawet w trybie uśpienia, aby nie doprowadzić do jej zamarznięcia.

Całoroczny basen ogrodowy z jacuzzi i przeciwprądem

SwimExpert to nie tylko miejsce ćwiczeń, ale także sposób na to, aby się zrelaksować, rozluźnić mięśnie. Basen z jacuzzi posiada kilkadziesiąt hydroterapeutycznych dysz, które oddziaływają zarówno na tkanki miękkie, jak i głębokie. Natomiast wygodne siedziska i zagłówki gwarantują wypoczynek. A co najlepsze, dzięki podgrzewanej wodzie, z basenu można korzystać przez cały rok.

Chcesz porozmawiać z ekspertem?

Oddzwonimy do Ciebie!

Logo Sundance Spas
MARKA SUNDANCE SPAS
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner