SWIMLIFE™

Seria SWIMFIT

Baseny SPA seria SwimFit

Obszerna przestrzeń do pływania oraz płaskie, ergonomiczne podłoże antypoślizgowe pozwolą na całą gamę ćwiczeń fitnessowych. Mając do dyspozycji tak idealnie zaprojektowaną przestrzeń do aktywnego wypoczynku z w pełni regulowanym strumieniem wodnym, możesz z łatwością kontrolować intensywność treningu. Co więcej, w swimspa możesz stworzyć też bezpieczne warunki do nauki pływania dla Twoich dzieci.

Poznaj nasze Baseny SPA Serii SwimFit

AquaStream17 - SwimFit

SeriaSwimFit
Miejsc2
Szerokość237 cm
Wysokość134 cm
Długość534 cm

AquaStream14 - SwimFit

SeriaSwimFit
Miejsc2
Szerokość237 cm
Wysokość134 cm
Długość442 cm

DualStream19 - SwimFit

SeriaSwimFit
Miejsc6
Szerokość237 cm
Wysokość134 cm
Długość575 cm

Masz pytania? Odpowiemy na nie! Zadzwoń, napisz!

Basen z przeciwprądem w domu SwimFit

SwimFit to trzy różne modele gotowych basenów ogrodowych z przeciwprądem, które możesz znaleźć w ramach serii Swim Spa. To, co je wyróżnia, to długa niecka, która dzięki temu, że jest wyposażona w system zmiennego prądu wodnego, utrzymuje osobę pływającą na torze. Ponadto konstrukcja basenu do treningu umożliwia wykonywanie w nim wodnych zajęć fitness, aqua aerobiku, a antypoślizgowe podłoże zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Po męczącym treningu można zrelaksować się na jednym z dostępnych siedzisk i załączyć funkcję hydromasażu. Dzięki basenom z przeciwprądem SwimFit nie tylko poprawisz kondycję, ale również odpoczniesz.

Basen treningowy z przeciwprądem – korzyści

Basen ogrodowy z przeciwprądem pozwoli Ci zadbać o sprawność na co dzień. To, co różni go od klasycznego domowego jacuzzi, to pompy wytwarzające silny strumień wody. Powstały w ten sposób opór sprawia, że możliwe jest pływanie w miejscu i pokonywanie dowolnych długości „dystansów”. Jednocześnie, prędkość strumienia można regulować, dopasowując go do swoich potrzeb. Dzięki temu w basenie można zarówno rozpocząć naukę pływania, jak i progresować swoją aktywność. Ponadto basen SwimFit jest bezpieczny także dla dzieci..

Trening w basenie ogrodowym to sporo korzyści. Pływając lub ćwicząc w wodzie regularnie, poprawia się kondycje, wzmacnia mięśnie i kształtuje sylwetkę. I co więcej, można to robić przez cały rok.

Trening i relaks przez cały rok

Basen do treningu jest tak skonstruowany, aby umożliwiać korzystanie z niego przez cały rok. Posiada wytrzymałą, odporną na niskie temperatury obudowę. Izolacja termiczna chroni nieckę, a system podgrzewania wody sprawia, że nawet zimą pływanie jest przyjemnością. Zaawansowany system filtrujący skutecznie dba o to, aby woda była czysta przez jak najdłuższy czas.

Chcesz porozmawiać z ekspertem?

Oddzwonimy do Ciebie!

Logo Sundance Spas
MARKA SUNDANCE SPAS
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner