Poznaj serie SWIMLIFE

Nasze swimspa

SwimLife to 7 urządzeń w 3 różnych seriach zaprojektowanych z myślą o użytkowniku. Zdecydowana większość naszych Klientów rozpoczyna swoją przygodę ze swimspa poszukując basenu, żeby zaspokoić potrzebę wodnych atrakcji i przerywa zniechęcona informacjami o czasie budowy, potrzebach technicznych i kosztach. Dopiero w praktyczności i zaawansowanej funkcjonalności swimspa marki SwimLife znajdują odpowiedź na te potrzeby.

Basen SPA ogrodowy – swimspa

Chcesz mieć w ogrodzie duży basen, w którym nie tylko zrelaksujesz się, ale będziesz mógł/mogła również popływać lub poćwiczyć, ale jego budowa stanowi duży problem? Jest na to sposób – możesz zdecydować się na baseny SPA ogrodowe z serii swimspa. To gotowe rozwiązanie, które wystarczy zamontować w wybranym miejscu. Co więcej, w ramach tej serii, możesz mieć jeden z trzech rodzajów basenów, dzięki czemu w pełni dostosujesz go do swoich potrzeb. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

BASEN Z PRZECIWPRĄDEM SERIA SWIMFIT

PRYWATNY WODNY KLUB SPORTOWY

 

Basen z przeciwprądem SWIMFIT to obszerna przestrzeń do pływania oraz płaskie, ergonomiczne podłoże antypoślizgowe pozwolą na całą gamę ćwiczeń fitnessowych. Doskonały dla dzieci i zaawansowanych pływaków, dzięki dopasowaniu mocy strumienia przeciwprądu.

Ceny

$$$

BASEN Z PRZECIWPRĄDEM SERIA SWIMEXPERT

DOMOWA PŁYWALNIA DLA SPORTOWCÓW

 

Basen z przeciwprądem SWIMEXPERT został zaprojektowany, by ożywić Twoje wodne wrażenia dzięki sprawdzonej technologii. Wyobraź sobie, jakby to było, gdyby nigdy nie trzeba było skręcić, dotknąć lub odepchnąć się od żadnej ściany!

Ceny

$$$

BASEN Z PRZECIWPRĄDEM SERIA SWIMFUN

RELAKS I ZABAWA DLA KAŻDEGO

 

Basen z przeciwprądem SWIMFUN to nowa seria basenów marki SwimLife nastawiona na relaks i dobrą zabawę. Flagowy model zawiera aż 9 siedzisk do hydromasażu oraz przestrzeń do pływania rekreacyjnego.

Ceny

$$$

Rodzaje basenów ogrodowych z serii swimspa

W ramach serii swimspa dostępne są aż trzy rodzaje basenów ogrodowych:

 • basen SwimFit – to basen z przeciwprądami oraz specjalną niecką Aquashell, która umożliwia bezpieczne rozpoczęcie nauki pływania, również przez dzieci; jednocześnie, dzięki temu, że basen domowy z przeciwprądem posiada panel sterujący, można dostosowywać moc strumienia do swoich umiejętności i tym samym, trenować w nim mogą nawet triatloniści; hydroterapeutyczne dysze pozwolą natomiast zrelaksować się, rozluźnić mięśnie;
 • basen SwimExpert – to tzw. bieżnia pływacka, przeznaczona przede wszystkim dla sportowców; basen treningowy SwimExpert jest wyposażony w nieckę, która utrzymuje pływającego na torze, nie powodując fali wstecznej; można regulować prędkość strumienia prądu wodnego, a owalny kształt duszy spłaszcza go, co ułatwia pływanie;
 • basen SwimFun – to basen ogrodowy z jacuzzi, który zapewnia relaks i zabawę w jednym; długa niecka sprawia, że można utrzymać się w torze podczas pływania; 9 siedzisk do hydromasażu i aż 32 dysze skutecznie rozluźnią zmęczone mięśnie; to basen SPA ogrodowy, który jest wybierany przede wszystkim w celach rekreacyjnych.

Basen z przeciwprądem w domu – dlaczego warto?

Basen SPA z przeciwprądem wytwarza strumień wody, którego moc i prędkość można dostosowywać do swoich potrzeb treningowych. Dzięki temu w basenie wytwarza się opór, który pozwala na pływanie w miejscu. Jednocześnie, niezależnie od wymiarów basenu z przeciwfalą, możliwe jest pokonywanie bardzo długich „dystansów”, mając kontrolę nad tym, ile siły trzeba włożyć w ich przepłynięcie.

To sprawia, że basen z przeciwprądem jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla zawodowych sportowców, którzy chcą mieć możliwość progresowania swojego treningu nawet w domu, jak i dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Regularne pływanie poprawia kondycję, wzmacnia ciało, a także kształtuje sylwetkę. Ponadto basen ogrodowy całoroczny umożliwia nie tylko pływanie, ale także wykonywanie zajęć fitnesss – aqua aerobik, a nawet aqua jogging. Znajdująca się na dnie niecki antypoślizgowa mata zapewnia bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

A po zakończonym treningu, można zrelaksować się w basenie dżakuzi, załączając hydroterapeutyczne dysze.

Basen ogrodowy całoroczny

Decydując się na baseny ogrodowe z jacuzzi z serii swimspa możesz mieć pewność, że będziesz mógł/mogła korzystać z nich przez cały rok. Obudowa wykonana jest z wysokojakościowego tworzywa, które jest odporne zarówno na działanie promieni UV (nie blaknie), jak i na niską temperaturę (nie pęka, nie odkształca się). Dodatkowo, dzięki izolacji termicznej, nie trzeba martwić się o uszkodzenia niecki.

System podgrzewania wody sprawia, że jacuzzi ogrodowe całoroczne pozwala na relaks lub trening nawet zimą. Warto jedynie wybrać takie miejsce na basen, aby droga do niego nie była zbyt długa. Oprócz tego dobrze jest pomyśleć o pokrywie, która chroni przed przedostawaniem się zanieczyszczeń do wody w czasie, gdy nie korzystasz z basenu.

Każdy basen z przeciwprądem z serii swimspa jest wyposażony w zaawansowany system filtrujący. Dzięki wydajnej pompie woda jest nieustannie oczyszczana, a umiejscowienie filtrów sprawia, że ich wymiana jest szybka i prosta. W niektórych modelach zamontowano dodatkowo podwójne skimmery, które usuwają zanieczyszczenia z powierzchni wody, zwiększając skuteczność filtracji oraz ułatwiając codzienne użytkowanie.

Jak dobrać baseny ogrodowe z jacuzzi do swoich potrzeb?

Chcesz zamówić basen ogrodowy z przeciwprądem, ale nie wiesz, który model wybrać? Możesz skontaktować się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Dobierzemy odpowiedni wymiar oraz funkcjonalności do potrzeb wszystkich użytkowników.

Zapraszamy do kontaktu, chcesz porozmawiać o swimspa do Twojego ogrodu?

Jesteśmy do dyspozycji!

Zadaj pytanie lub poproś o telefon eksperta!

  Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

  Formularz kontaktowy
  ×

   Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


   Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

   Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner