Opcje
Schodki VersaStep dedykowane serii 880
Amortyzowane, syntetyczne stopnie wstawione w solidną aluminiową ramę, która idealnie pasuje do modeli z serii 880.
Schodki SunGlow
Proste i funkcjonalne, a przy tym lekkie i łatwe w utrzymaniu
Schodki SunStrong
Zaprojektowane z myślą o estetyce i wytrzymałości, syntetyczne stopnie SunStrong idealnie współgrają z otoczeniem.
Zintegrowany system BLUEWAVE®
Włącz muzykę i stwórz swój własny klimat, dzięki zintegrowanemu systemowi dźwiękowemu oraz wodoodpornym głośnikom.
Podnośnik UltraLift
Podnośnik pneumatyczny. Najpopularniejszy podnośnik stosowany w branży. Cechuje go dobry stosunek jakości i możliwości do ceny. Możemy swobodnie podnosić i opuszczać pokrywę za pomocą jednej ręki.
Podnośnik Cover Mate II
Najprostszy model w naszej ofercie. Wsuwany pod wannę działa na zasadzie kołyski, ułatwiając otwieranie i zamykanie wanny. Pokrywa luźno spoczywa na podnośniku, można ją w każdej chwili z niego zdjąć w celach konserwacyjnych.
Podnośnik Caddy
Wsuwany pod wannę i dodatkowo przykręcany do obudowy. Nie jest też w żaden sposób "łączony" z pokrywą, co ułatwia jej konserwację.
Podnośnik Boomerang
Przykręcany do obudowy, kompleksowy podnośnik pozwalający zdjąć i założyć pokrywę wanny praktycznie jedną ręką. Pokrywa jest mocowana w konstrukcji podnośnika, dzięki czemu nie ma ryzyka porwania pokrywy podczas silnych podmuchów wiatru.
SmartTub™
Dzięki aplikacji w swoim smartfonie, możesz cieszyć się spa nowej generacji, a korzystanie z niego jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek wcześniej. SmartTub™ pozwoli Ci na sterowanie swoim jacuzzi Sundance® Spas z poziomu aplikacji w smartfonie. Dzięki sz
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner