TWOJE MIEJSCE RODZINNYCH SPOTKAŃ

Wanny i baseny spa Sun&Soul

Jakość wykonania, jakość relaksu. Wanna lub basen spa Twoich marzeń. Niższy koszt, wyższa jakość. Wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom i ciesz się wspaniałym relaksem przez okrągły rok.

SOUL300™

KOMPAKTOWA WANNA SPA DLA DWOJGA

SOUL300™ to przystępna cenowo, kompaktowa wanna spa zaprojektowany dla par. Zaledwie 880 litrów wody w SOUL300™ to mniej niż połowa pojemności wody standardowego średniej wielkości spa. Pozwala to cieszyć się wszystkimi doskonałymi funkcjami hydroterapii większego spa, oszczędzając przy tym na kosztach eksploatacji.

Soul300
Soul500

SOUL500™

ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O WSPÓLNYCH CHWILACH

To niedrogie, 5-osobowe spa z pojedynczą leżanką i doskonałą hydroterapią jest świetne dla rodziny i jest wystarczająco kompaktowe dla małych ogrodów. Z SOUL500™ nie musisz iść na kompromis w kwestii jakości, komfortu i wydajności w przystępnej cenie.

SOUL550™

PRZESTRZEŃ I ERGONOMIA

Ta kompaktowa, pięcioosobowa wanna spa z dwoma leżankami wygodnie mieści się w mniejszych przestrzeniach zewnętrznych bez kompromisów w zakresie hydroterapii. Z SOUL550™ otrzymujesz jakość, komfort i wydajność za przystępną cenę.

Soul600
Soul600

SOUL600™

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ

Jeśli szukasz spa dla rodziny, które pomieści sześć osób, SOUL600™ może być dla Ciebie dobrym wyborem. Posiada leżankę do hydromasażu z ukierunkowanymi dyszami do masażu górnego i dolnego odcinka pleców, 5 pionowych miejsc do masażu oraz wysokiej jakości masaż stóp, co sprawia, że jest idealny do hydroterapii.

BASEN SOUL4000™

TRENING I HYDROMASAŻ

SOUL4000™ jest idealnym swim spa do wypoczynku i treningu. Posiada miejsca siedzące dla pięciu osób, hydroterapię oraz miejsce na relaks lub trening fitness.

Soul4000
Zapraszamy do kontaktu, chcesz porozmawiać o wannie SPA do Twojego ogrodu, tarasu?

Jesteśmy do dyspozycji!

Zadaj pytanie lub poproś o telefon eksperta!

  Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

  Formularz kontaktowy
  ×

   Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


   Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

   Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner