Wanny z hydromasażem seria 980

Szukasz luksusowej wanny SPA, która zapewni przyjemny relaks, dostosowany do Twoich aktualnych potrzeb, a także ukoi zmęczone mięśnie? Wybierz wanny ogrodowe z serii 980, które łączą w sobie nowoczesny i jednocześnie ergonomiczny design, jakość, wygodę oraz funkcjonalność.

W ramach serii 980 oferujemy modele:

  1. Wanna SPA Kingston – siedmioosobowa wanna z jacuzzi z podświetlanymi schowkami chłodzącymi i dyszami do aromaterapii;
  2. Wanna SPA Claremont – sześcioosobowa wanna ogrodowa z hydromasażem z podświetlanym siedziskiem i szklanym panelem sterującym.

Poznaj nasze Wanny SPA Serii 980

Claremont™

SeriaSeria 980™
Miejsc5
Szerokość254 cm
Wysokość87 cm
Długość234 cm

Kingston™

SeriaSeria 980™
Miejsc6
Szerokość254 cm
Wysokość87 cm
Długość234 cm

Masz pytania? Odpowiemy na nie! Zadzwoń, napisz!

Wanny ogrodowe całoroczne

Wanny z jacuzzi z serii 980 przeznaczone do montażu w ogrodzie mogą być użytkowane przez cały rok, również zimą, gdy na dworze panują ujemne temperatury. To, co je wyróżnia, to komfortowe siedziska, stanowisko do siedzenia nad powierzchnią wody, a także kilkanaście opcji masażu. Dodatkowo oświetlenie LED sprawia, że wanny SPA do ogrodu wyglądają nowocześnie, a także są bezpieczne również wtedy, gdy korzystasz z nich nocą.

Wanna spa z hydromasażem Kingston oraz Claremont jest wyposażona w zaawansowany system filtrujący, dzięki czemu czyszczenie oraz pielęgnacja jacuzzi są bardzo proste. Dodatkowo zestaw WiFi SunSmart 2.0 pozwala na zdalne zarządzanie strefą SPA.

Luksusowa wanna SPA do ogrodu

Wanny z jacuzzi z serii 980 to luksusowa propozycja do Twojego ogrodu. Obudowa dostępna jest w dwóch eleganckich, ciemnych wersjach kolorystycznych – możesz zadecydować, którą wybierasz. To, co zachwyca w wyglądzie tych modeli, to detale nawiązujące do estetyki jachtów, takie jak drewniane półki skrywające schowek chłodzący. Natomiast zaprojektowana w ergonomiczny sposób leżanka umożliwia masaż całego ciała, również karku, dłoni oraz stóp.

Chcesz porozmawiać z ekspertem?

Oddzwonimy do Ciebie!

Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner