Jak to się zaczęło

Nasza historia

Łącznie mamy ponad 100 lat doświadczenia w branży wellness i spa.
Zaczynaliśmy jeszcze w latach 90-tych XX wieku.

Zaczęło się od basenów ogrodowych pod koniec lat 90-tych. Specjalizując się w technologiach uzdatniania, pod marką Arras Techwater weszliśmy w technologie obiegu wody basenowej. Po prostych basenach ogrodowych przyszedł czas na baseny wewnętrzne, coraz bardziej skomplikowane.

Już wkrótce okazało się, że sam basen to za mało. Hotele zaczęły coraz mocniej angażować się w zaplecze spa i do oferty trafiły realizowane na zamówienie sauny. Razem z nimi pojawiła się jedna z pierwszych w Polsce marek wanien spa tzw. „jacuzzi” – amerykański Spring Spas. A niedługo później lider światowego rynku Sundance® Spas, z którym pierwszą umowę podpisywaliśmy w 2003 roku.

Nasza przygoda z Sundance® Spas trwa już ponad 18 lat. W tym czasie przez nasz salon w Zabrzu, a aktualnie w Świętochłowicach przewinęło się tysiące klientów, a w całej Polsce miejsce pod Waszymi dachami znalazło ponad 1500 urządzeń. Dziękujemy za zaufanie, którym niezmiennie nas obdarzacie, to daje nam motywację na kolejne 18 lat spełniania Waszych marzeń.

Dzisiaj nasze urządzenia możecie zobaczyć i przetestować nie tylko w naszych salonach firmowych, ale również u naszych partnerów i w wielu hotelach i pensjonatach w całej Polsce.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do dyspozycji!

Zadaj pytanie lub poproś o telefon eksperta!

  Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

  Logo Sundance Spas
  MARKA SUNDANCE SPAS
  BĄDŹMY W KONTAKCIE
  Formularz kontaktowy
  ×

   Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


   Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

   Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner