Sundance® Spas

Seria 880™

Prestige Spa

Wanny SPA seria 880

Nie wymyśliliśmy pierwszego zewnętrznego spa, ale je ulepszyliśmy. Właśnie dlatego daliśmy serii 880™ wszystko, co najlepsze. Przekonaj się, dlaczego coraz więcej właścicieli spa decyduje się na rozwiązania Sundance®.

Seria 880 obejmuje najbardziej luksusowe modele spośród wszystkich minibasenów w branży. Innowacyjne dysze Fluidix, aromaterapia z masażem perełkowym, dysze do masażu refleksologicznego stóp, oświetlenie mieniące się w tafli wodnej paletą barw… Seria 880 oferuje profesjonalną terapię ciepłem, zapachem i kolorami, zaś ekskluzywna seria opatentowanych dysz do masażu jest szczytowym osiągnięciem współczesnej hydroterapii.

Marzy Ci się przyjemna, relaksująca kąpiel, po której wszystkie Twoje mięśnie będą rozluźnione? Zapewni Ci to jedna z wanien SPA z hydromasażem z serii 880. To nowoczesne i luksusowe wanny ogrodowe, które zaskakują nie tylko eleganckim designem, trwałością, ale również możli

Poznaj nasze Wanny SPA Serii 880

Promocja

Maxxus™

SeriaSeria 880™ do 2024
Miejsc5
Szerokość280 cm
Wysokość106 cm
Długość232 cm

Aspen™

SeriaSeria 880™ do 2024
Miejsc7
Szerokość280 cm
Wysokość106 cm
Długość232 cm

Masz pytania? Odpowiemy na nie! Zadzwoń, napisz!

Wanny z jacuzzi z serii 880 posiadają m.in.:

 • zaawansowany system filtrujący, który nie tylko skutecznie wyłapuje zanieczyszczenia, ale również ogranicza stosowanie środków chemicznych;
 • system do aromaterapii – olejki eteryczne są uwalniane za pomocą dysz powietrznych; w zależności od Twojego nastroju oraz potrzeb, możesz użyć energetyzujących lub wręcz przeciwnie, relaksujących kompozycji zapachowych;
 • wygodne leżanki, które są tak zaprojektowane, aby umożliwiały masaż całego ciała, również karku, dłoni i stóp;
  regulowany strumień wody imitujący
 • wodospad;
 • komfortowe zagłówki.

 

Wanny z hydromasażem dostępne są w kilku wersjach, które różnią się między sobą przede wszystkim wielkością, ilością miejsc. Możesz zamówić kompaktową, dwuosobową wannę ogrodową Capri czy pojemną, siedmioosobową wersję Aspen, która zapewni odpoczynek dla całej rodziny.

Luksusowe wanny ogrodowe całoroczne

Wanny SPA ogrodowe pochodzące z serii 880 to modele całoroczne. Posiadają wytrzymałą, odporną na warunki atmosferyczne obudowę z drewna syntetycznego. Jednocześnie dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, które można dopasować do aranżacji swojego ogrodu.

Całoroczne wanny z jacuzzi gwarantują gorącą kąpiel nawet w mroźne, zimowe wieczory. Należy jedynie stale utrzymywać dodatnią temperaturę wody, nawet w trybie uśpienia, aby nie doprowadzić do jej zamarznięcia.

Wanna SPA z hydromasażem – pomoc w wyborze

Podobają Ci się wanny SPA ogrodowe z serii 880, ale nie wiesz, na który model się zdecydować? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze. Na podstawie Twoich potrzeb oraz możliwości dobierzemy optymalne rozwiązanie.

Chcesz porozmawiać z ekspertem?

Oddzwonimy do Ciebie!

Formularz kontaktowy
×

  Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


  Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

  Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner