Sundance® Spas

Seria 780™

Premium Spa

Wanny SPA, minibaseny seria 780

Seria 780™ została zaprojektowana, aby ulepszyć Twoje życie. Połączyliśmy nowe technologie ze naszym know-how, aby stworzyć intuicyjne wanny z hydromasażem.

Seria 780 to rzadkie osiągnięcie – udany kompromis ceny i jakości. Sprawdzone rozwiązania, stosowane wcześniej w najbardziej ekskluzywnej serii Sundance (filtracja MicroClean, dysze Intelli czy siedzisko AccuPressure). Do tego elegancja w krzywiznach niecek, wygoda w profilach siedzeń i legendarna jakość marki Sundance. A wszystko w cenie urządzeń ze średniej półki.

 

Poznaj nasze Wanny SPA Serii 780

Masz pytania? Odpowiemy na nie! Zadzwoń, napisz!

Wygoda, nowoczesny design i… przystępna cena. To wszystko oferują wanny z jacuzzi pochodzące z serii 780. Stanowią unikalne połączenie funkcjonalności i najlepszych rozwiązań w zakresie masażu, które na przestrzeni lat wypracowała firma Sundance Spas. To wszystko, abyś mógł/mogła się cieszyć odprężającym masażem wodnym w Twoim ogrodzie.

Seria 780 to pięć nowoczesnych modeli wanien ogrodowych, które możesz dopasować do swoich możliwości przestrzennych oraz finansowych. Kompaktowa wersja Dover, która pomieści do trzech osób, sprawdzi się zarówno w małym ogrodzie, jak i na tarasie. Natomiast siedmioosobowy model Chelsee będzie idealny dla dużych rodzin. Oprócz tego można wybierać wśród kilku cztero- lub pięcioosobowych urządzeń, które są złotym środkiem między wielkością a praktycznością.

Wanny ogrodowe całoroczne

Nie musisz posiadać osobnego, ogrzewanego pomieszczenia SPA – wystarczy, że zdecydujesz się na całoroczną wannę z hydromasażem z serii 780. Jej niecka jest odporna na działanie skrajnych temperatur, trzeba dbać jedynie o to, aby nie doprowadzać do zamarznięcia wody (w tym celu wystarczy stale podgrzewać wodę, utrzymując dodatnią temperaturę). Natomiast wykonana z drewna syntetycznego obudowa stanowi kombinację wytrzymałości oraz eleganckiego wyglądu, doskonale wpisującego się w otoczenie ogrodu. Obudowa jest odporna nie tylko na pękanie, ale również na blaknięcie pod wpływem słońca.

Wanny SPA ogrodowe, gdy nie są używane, mogą być zabezpieczone specjalną pokrywą termiczną, która z jednej strony zapobiega utracie ciepła, a z drugiej chroni przed przenikaniem do wody zanieczyszczeń, np. owadów, liści drzew, pyłków.

Luksusowa wanna ogrodowa z hydromasażem

Wanna SPA do ogrodu z serii 780 to luksus na wyciągnięcie ręki. O Twój komfort zadba ergonomiczna leżanka oraz rozbudowany system dysz oddziałujący na różne partie mięśniowe. Natomiast użytkowanie wanny z hydromasażem ułatwi wydajny i skuteczny system filtracji, który wyłapuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia.

Chcesz porozmawiać z ekspertem?

Oddzwonimy do Ciebie!

Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner