Sundance® Spas

Seria 680™

Classic Spa

Wanny SPA, minibaseny seria 680

Minibaseny seria 680 została wprowadzona przez Sundance Spas w 2006 roku. Jej założenia są bardzo proste: przy utrzymaniu cech, które zapewniły marce Sundance 1 miejsce na świecie wśród producentów spa, tj. wydajności masażu i niezawodności, stworzyć urządzenia dostępniejsze cenowo.

Czy można połączyć luksusowe, relaksujące wanny ogrodowe z korzystną ceną? Tak! I udowadnia to seria 680 od Sundance Spas. To urządzenia, które charakteryzuje nie tylko wysoka jakość oraz funkcjonalność, ale także przystępność cenowa.

 

Poznaj nasze Wanny SPA Serii 680

Alicia™

SeriaSeria 680™
Miejsc2
Szerokość175 cm
Wysokość84 cm
Długość203 cm

Edison™

SeriaSeria 680™
Miejsc6
Szerokość213 cm
Wysokość92 cm
Długość213 cm

Prado™

SeriaSeria 680™
Miejsc4
Szerokość203 cm
Wysokość84 cm
Długość203 cm

Peyton™

SeriaSeria 680™
Miejsc5
Szerokość213 cm
Wysokość92 cm
Długość213 cm

Ramona™

SeriaSeria 680™
Miejsc5
Szerokość226 cm
Wysokość92 cm
Długość226 cm

McKinley™

SeriaSeria 680™
Miejsc6
Szerokość226 cm
Wysokość92 cm
Długość226 cm

Masz pytania? Odpowiemy na nie! Zadzwoń, napisz!

Wanny SPA ogrodowe z serii 680 dostępne są aż w 6 modelach, które różnią się między sobą wielkością oraz pojemnością. Dostępne są zarówno urządzenia dwu-, jak i sześcioosobowe, dzięki czemu można dopasować je do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Porównaj poszczególne wanny z jacuzzi, aby się o tym przekonać.

Całoroczne wanny z hydromasażem

Wanna SPA z hydromasażem z serii 680 ma charakter całoroczny. Oznacza to, że może być zamontowana na zewnątrz i użytkowana nawet w okresie jesienno-zimowym. Jednocześnie, nie potrzebuje żadnego zadaszenia, gdy jest nieużywana, wystarczy przykryć ją specjalną pokrywą termiczną, aby uniknąć przedostawania się zanieczyszczeń do wody.

Niecka wanny wykonana jest z ceramiki odpornej na działanie niskich temperatur. Obudowę stanowi rzeźbione drewno syntetyczne, które nie pęka w mroźnie dni, ani nie blaknie pod wpływem słońca.

Wanny ogrodowe całoroczne od Sundance Spas zapewnią Ci odprężający masaż w każdych warunkach, będą też stanowić doskonałą rozrywkę zarówno w letnie, jak i zimowe wieczory.

Luksusowe wanny z jacuzzi do ogrodu

Wanna ogrodowa z hydromasażem to gwarancja relaksującego masażu. Oprócz klasycznych miejsc siedzących, urządzenia z serii 680 posiadają odpowiednio wyprofilowaną leżankę dla jeszcze większego komfortu. Dodatkowo dopasowane zagłówki umożliwiają wygodne oparcie głowy.

Aby zwiększyć funkcjonalność, wanna SPA do ogrodu wyposażona jest w skuteczny i nowoczesny system filtrujący, który pozwala na ograniczenie stosowanych środków chemicznych. Efektywność tego rozwiązania zwiększa wbudowany skimmer.

Chcesz porozmawiać z ekspertem?

Oddzwonimy do Ciebie!

Logo Sundance Spas
MARKA SUNDANCE SPAS
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner