Sundance® Spas

Seria Splash™

Buget Spa

Wanny SPA, minibaseny seria Splash!

Myślisz nad zakupem wanny z jacuzzi, ale ogranicza Cię budżet? Mamy idealne rozwiązanie – to wanna SPA z hydromasażem z serii Splash! Stanowi połączenie jakości, funkcjonalności i niskiej ceny.

Oferując najlepsze niedrogie rozwiązania bez poświęcania tego, co dla nas ważne. Te spa otwiera drzwi dla wszystkich tych, którzy chcą, aby czas spędzony z bliskimi stał się częścią codziennej rutyny.

Poznaj nasze Wanny SPA Serii Splash!

Brook™

SeriaSeria Splash
Miejsc6
Szerokość198 cm
Wysokość91 cm
Długość198 cm

Berkeley™

SeriaSeria Splash
Miejsc5
Szerokość198 cm
Wysokość91 cm
Długość198 cm
Promocja

Paisley™

SeriaSeria Splash
Miejsc5
Szerokość173 cm
Wysokość81 cm
Długość198 cm

Masz pytania? Odpowiemy na nie! Zadzwoń, napisz!

Czym się różni seria Splash! od pozostałych minibasenów dostępnych w naszej ofercie?

Niecka produkowana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co pozwoliło na redukcję wagi oraz zmniejszenie kosztów produkcji. Wszystko po to, abyś mógł/mogła pozwolić sobie na zakup wymarzonej wanny SPA do ogrodu.

W ramach budżetowej serii Splash! oferujemy trzy modele jacuzzi: Brook, Berkeley oraz Paisley, które, w zależności od rodzaju, przeznaczone są dla pięciu lub sześciu osób.

Wanny ogrodowe całoroczne – dlaczego warto?

Wanny SPA ogrodowe Splash! pozwolą Ci cieszyć się odprężającym masażem przez cały rok. To jednoczęściowe urządzenia, które zostały zabezpieczone dodatkowo pianką izolacyjną. Natomiast opatentowany materiał Syncrylic® gwarantuje wysoką wytrzymałość, odporność na skrajne temperatury.

Dodatkowo wanny ogrodowe Splash! są wyposażone w specjalną pokrywę termiczną, która zapobiega utracie ciepła i chroni wodę przed przedostawaniem się zanieczyszczeń z zewnątrz.

Luksusowe wanny z hydromasażem do każdego ogrodu

Wanna SPA z hydromasażem wyposażona jest w kilka rodzajów dysz, dzięki czemu zapewnia relaksujący masaż całego ciała, natomiast wygodne zagłówki umożliwiają komfortowe opieranie się w trakcie użytkowania minibasenów.

Aby zwiększyć przyjemność korzystania z wanny SPA do ogrodu, w niecce zamontowane zostało klimatyczne oświetlenie LED, które zwiększa bezpieczeństwo. Ponadto możliwe jest zamówienie wanny ogrodowej z hydromasażem z pakietem zawierającym stopnie oraz poręcze, które ułatwiają wchodzenie.

Chcesz porozmawiać z ekspertem?

Oddzwonimy do Ciebie!

Logo Sundance Spas
MARKA SUNDANCE SPAS
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner