BASEN, SPA I KLUB FITNESS W JEDNYM
 
CAŁOROCZNE BASENY Z PRZECIWPRĄDEM MARKI SWIMLIFE

Żeby życie było wyjątkowe

Seria SwimFit

Twój prywatny wodny klub sportowy

Seria SwimExpert

Domowa pływalnia dla sportowców

Seria SwimFun

Relaks i zabawa dla każdego

Baseny spa marki SwimLife™ sprawią przyjemność Twoim bliskim i świetnie pomogą Ci utrzymać dobrą kondycję fizyczną w zaciszu własnego domu. To połączenie basenu, wanny spa oraz siłowni do codziennych treningów. Są proste w instalacji, łatwe w utrzymaniu i… można z nich korzystać cały rok! Trzy serie, stworzone by sprostać różnym oczekiwaniom: od relaksu i wypoczynku po profesjonalny trening sportowy. Niezależnie od potrzeb i dysponowanej przestrzeni w ogrodzie, tak szeroka oferta pozwoli Ci znaleźć coś dla siebie i bliskich.

Twój styl. Twoje życie. Twój SwimLife™.

 

 

 

Co robi wanna Sundance® na środku jeziora?

Co robi wanna Sundance® na środku jeziora?

O wake jeszcze latem nie wiedzieliśmy nic. Jakoś trend nas ominął. Toteż, gdy Marta zadzwoniła z pomysłem, by zrobić wspólną imprezę z Wakemanią, zareagowaliśmy na to, jak na typową imprezę promocyjną. Niechętnie… Dopiero fotka z podobnej imprezy, zrobionej razem z...

czytaj dalej
Ceny swimspa (basenów z przeciwprądem)

Ceny swimspa (basenów z przeciwprądem)

Zastanawiasz się, dlaczego ceny tego typu rozwiązań wahają się od od ok. 80 tys. do niemal 300 tys.? (dane z internetowych aukcji z połowy listopada 2022). My też. Postanowiliśmy odpowiedzieć sobie zatem na to pytanie i udało nam się wyróżnić kilka głównych obszarów....

czytaj dalej
Marka, która zmieniła branżę

Kilka słów o SwimLife™

 

W SwimLife™ chodzi nam o to, żeby zrewolucjonować branżę basenową/swim spa i jak najlepiej dostosować ofertę do potrzeb różnych grup Klientów. Zdeterminowani, by nasze baseny spa polepszyły życie swoich użytkowników, stawiamy na jakość komponentów oraz na najnowocześniejsze technologie. Dzięki umiejętności skutecznego wprowadzania najnowocześniejszych technologii, SwimLife™ na dobre ustanowił swoją pozycję w branży, odnosząc sukces za sukcesem w produkcji, sprzedaży i innowacji najwyższej jakości swimspa.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do dyspozycji!

Zadaj pytanie lub poproś o telefon eksperta!

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner