Dbamy o twoją strefę reklasu

Środki do pielęgnacji wody

Urządzenia spa mają towarzyszyć nam przez lata, służyć naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Ważne jest zatem, aby jak najlepiej zadbać o jakość wody i pielęgnację minibasenu. Oferujemy najlepszą chemię marki HTH oraz Bayrol oraz akcesoria dedykowane naszym urządzeniom Sundance Spas oraz SwimLife. 

W naszym sklepie dostępne są środki do regulacji pH wody, usuwania mętności, piany, czyszczące, do dezynfekcji oraz szeroka gama zapachów do aromaterapii. Wszystko, co potrzebne aby kompleksowo zadbać o swoje urządzenie Spa i z przyjemnością z niego korzystać przez długie lata.

SKLEP ACTI.PL

– WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJE TWOJA WANNA SPA

 

Wszystkie niezbędne środki do utrzymania idealnej jakości wody dostępne pod ręką. W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się we wszystko, co konieczne, aby cieszyć się krystalicznie czystą wodą w swojej wannie spa. 

Zrób potrzebne zakupy i odbierz w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Jeśli masz jakieś pytania w kwestii pielęgnacji wody, śmiało skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności