Sztuka outdoorowego gotowania

OFYR®

Od samego początku ludzie byli istotami społecznymi. Nasi przodkowie siedzieli przy ognisku i opowiadali sobie historie. W dzisiejszych czasach istnieją nieskończone sposoby komunikacji: na co dzień nosimy przy sobie urządzenia, które pozwalają nam pisać lub rozmawiać z ludźmi na całym świecie. Ale kiedy czujemy się naprawdę ze sobą związani? Zazwyczaj zdarza się to przy jedzeniu, piciu i rozpalaniu ogniska.

Palenisko OFYR® zostało zaprojektowane właśnie z myślą o tych wspólnych chwilach.

OFYR® Classic

– KLASYKA W NAJLEPSZYM WYDANIU

 

Klasyka OFYR®. Zaprojektowany tak, aby pasował do każdego otoczenia. OFYR® Classic ze stali Corten zachowuje piękno, nawet gdy nie jest używany. Rozpal go, a każde wydarzenie na świeżym powietrzu zamieni się w specjalną okazję. Dostępny także w kolorze czarnym z odpornym na wysoką temperaturę matowym wykończeniem. Dostępny w rozmiarach 85 cm i 100 cm.

 Cena

od 8 576,00 zł do 10 248,00 zł

Interesuje Cię ten model?

Zadzwoń 500 850 850  lub

OFYR® Classic Storage

– STYL I FUNKCJONALNOŚĆ

 

Połączenie stylu i prostoty OFYR® z wygodnym, wbudowanym schowkiem na drewno. OFYR® Classic Storage, dostępny w rozmiarach 85 cm i 100 cm, wygląda fantastycznie zarówno indywidualnie, jak i w połączeniu z innymi produktami OFYR®, takimi jak blok rzeźnika Butcher Block. Dostępny także w kolorze czarnym.

Cena

od 9 531,00 zł do 10 487,00 zł

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o tym modelu?

Zadzwoń 500 850 850  lub

OFYR® Island

– WSZYSTKO W JEDNYM

 

Ten model typu „wszystko w jednym” łączy w sobie niezrównany styl i funkcjonalność w kompaktowej obudowie. Wykonany jest z trwałej stali o średnicy 85 cm lub 100 cm ze schowkiem na drewno, deską do krojenia z litego drewna i poręczną tacą na przybory i przyprawy. OFYR Island to w pełni wyposażona zewnętrzna kuchnia, zapewniająca rodzinie i przyjaciołom niezapomniane wrażenia. Dostępny także w kolorze czarnym.

Cena

od 12 637,00 zł do 16 220,00 zł

Zainteresowany tym modelem?

Zadzwoń 500 850 850  lub

OFYR® Tabl’O

– STYLOWY I BEZTROSKI

 

Stylowy grill OFYR® Tabl’O gwarantuje udany i beztroski wieczór. Dzięki temu, że możesz go postawić na stole, z łatwością przygotujesz posiłek w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Poczuj smak, zapach i radość z gotowania na świeżym powietrzu z wykorzystaniem brykietów kokosowych, bez względu na to, czy lubisz warzywa, ryby czy mięso.

Cena

1 811,00 zł

Interesuje Cię to rozwiązanie?

Zadzwoń 500 850 850  lub

Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności