Ostatni grill, który kupisz w swoim życiu

Big Green Egg®

Czy pamiętasz tamten magiczny wieczór? Rozmawialiśmy, śmialiśmy się, piliśmy i wznosiliśmy toasty przez całą noc. To była jedna z tych nocy, których nigdy się nie zapomina. Big Green Egg® jest najpopularniejszym grillem kamado, stworzonym z najlepszych materiałów ceramicznych. Tworzymy piękne wspomnienia od 1974 roku i nie zamierzamy przestawać. 

Wybierz model dla siebie i na nowo zdefiniuj pojecie outdoorowego gotowania.

MINIMAX

– MAŁY ROZMIAR, OGROMNA WYDAJNOŚĆ

 

Choć jego wielkość to nie jest coś, o czym można byłoby się chwalić, Big Green Egg MiniMax nadrabia to wydajnością. MiniMax to najnowszy członek rodziny Big Green Egg i nasz najbardziej kompaktowy model. Do tego, jeśli zechcesz, możesz przygotowywać dania na stole — MiniMax ma tylko 50 cm wysokości i jest idealnym modelem stołowym EGG.

Polecany dla 4-6 osób

Cena

5 405,00 zł

Interesuje Cię ten model?

Zadzwoń 500 850 850  lub

MEDIUM

– KOMPAKTOWY I DOPASOWANY

 

Big Green Egg Medium jest tak kompaktowy, że będzie pasować do małych ogródków miejskich, patio i tarasów. No i jest wystarczająco duży, by grillować, wędzić, dusić lub piec.  Jeśli masz w ogrodzie Medium, nic Cię nie powstrzyma przed zaproszeniem rodziny lub przyjaciół, aby cieszyć się razem wspaniałym jedzeniem. Jest to jeden z powodów, dla których ten EGG jest jednym z naszych najpopularniejszych modeli.

Polecany dla 6-8 osób

Cena

6 561,00 zł

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o tym modelu?

Zadzwoń 500 850 850  lub

LARGE

– WSZECHSTRONNY

 

Big Green Egg Large to najbardziej popularny model. Jego duża powierzchnia gotowania ułatwia przygotowywanie wszystkich twoich ulubionych potraw i ulubionych dań dla rodziny i przyjaciół. A ponieważ model Large zapewnia wystarczająco dużo miejsca do gotowania dla 8 osób równocześnie, możesz przygotowywać potrawy od razu dla wszystkich. Cała ta dostępna przestrzeń sprawia, że przygotowywanie pełnych trzydaniowych menu jest bardzo proste.

Polecany dla 8 osób

Cena

8 758,00 zł

Zainteresowany tym modelem?

Zadzwoń 500 850 850  lub

XLarge

– GENIALNY PLUS SIZE

 

Czy masz dużą rodzinę lub wielu przyjaciół? Gotujesz zawodowo? A może lubisz karmić duże grupy? Jeśli twoja odpowiedz na choć jedno z tych pytań brzmi „tak”, to Big Green Egg XLarge to twój idealny wspólnik w zbrodni. Ponieważ ten wielozadaniowy grill ma ruszt o ponad 30% większy niż model Large, umożliwia serwowanie przepysznie przyrządzonych składników i potraw dla wielu osób jednocześnie. 

Polecany dla 10 i więcej osób

Cena

12 660,00 zł

Interesuje Cię to rozwiązanie?

Zadzwoń 500 850 850  lub

2XL

– DUŻY, WIĘKSZY, NAJWIĘKSZY

 

Duży, większy, największy. Big Green Egg 2XL to największy członek rodziny Big Green Egg i największy grill kamado dostępny na rynku. W tym modelu wszystko jest imponujące: jego waga (192 kg), rozmiar, wysokość (1 metr bez podstawy EGG Nest) i powierzchnia do gotowania (ponad 0,4 m2). 2XL przyciąga wzrok na wszystkie sposoby i zapewnia niezrównaną wydajność. A jeśli dodasz podstawę Egg Nest i uchwyt do grilla Nest Handle, 2XL można łatwo przetaczać z miejsca na miejsce. Ponadto inteligenty mechanizm zawiasowy umożliwia łatwe otwieranie tego modelu.

Polecany dla branży gastronomicznej

Cena

19 482,00 zł

Zainteresowany tym modelem?

Zadzwoń 500 850 850  lub

Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności