Stwórz ogród swoich marzeń

Oferta Acti®

Z nami wyposażysz swoją strefę relaksu w ogrodzie lub na tarasie od A do Z. Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami – porozmawiamy o Twoich potrzebach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

BIG GREEN EGG®

REWOLUCJA W ZAKRESIE GOTOWANIA OUTDOOROWEGO

 

Big Green Egg® jest najpopularniejszym grillem kamado, stworzonym z najlepszych materiałów ceramicznych. Tworzymy piękne wspomnienia od 1974 roku i nie zamierzamy przestawać. Big Green Egg® to wzorzec kamado. To Evergreen.

EGG to coś więcej niż tylko grill – to kompletne urządzenie do gotowania na świeżym powietrzu, w którym można upiec pizzę, wędzić ryby, wolno piec mięso i robić wiele innych rzeczy, podobnie jak w zwykłym piekarniku. Możliwości kulinarne Big Green Egg-a® są nieograniczone.

OFYR®

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WSPÓLNYCH CHWILACH

 

Okrągły kształt OFYR® odzwierciedla tradycyjne palenisko, dzięki czemu przyjaciele i rodzina mogą się z łatwością gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu. Jest to również zdrowsza opcja: gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a ponieważ jedzenie jest zanurzone we własnym sosie, nie potrzeba dużej ilości oleju.

MEBLE OGRODOWE

PIĘKNO I FUNKCJONALNOŚĆ

 

Meble ogrodowe marki Zumm oraz Oltre to najlepszy design i jakość wykonania. Meble odporne na warunki atmosferyczne nie tylko pięknie wyglądają w ogrodzie lub na tarasie, ale również służą przez wiele lat. Szukasz czegoś praktycznego na długie lata? Zobacz meble marki Zumm! Chcesz połączyć piękno, trwałość i funkcjonalność? Wybierz meble marki Oltre!

PIELĘGNACJA WODY

SPRAWDZONE I REKOMENDOWANE PRODUKTY

 

Urządzenia spa mają towarzyszyć nam przez lata, służyć naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Ważne jest zatem, aby jak najlepiej zadbać o jakość wody i pielęgnację minibasenu. Oferujemy najlepszą chemię marki HTH i Bayrol oraz akcesoria dedykowane naszym urządzeniom Sundance® Spas oraz SwimLife.

W naszym sklepie dostępne są środki do regulacji pH wody, usuwania mętności, piany, czyszczące, do dezynfekcji oraz szeroka gama zapachów do aromaterapii. Wszystko, co potrzebne aby kompleksowo zadbać o swoje urządzenie spa i z przyjemnością z niego korzystać przez długie lata.

Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności