☑ Producent:
SUNS
⊕ Kod produktu:
13003.474.00.00
≈ Stan:
Duża ilość
299,00 zł  

239,20

post 408
xml 3473
Email:

Telefon:

Imię:


Wood Protector

Suns Shine Wood Protector to przezroczysty środek impregnujący służący do ochrony niemalowanych i nieolejowanych powierzchni z miękkiego i twardego drewna, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki osiągnięciom nanotechnologii tworzy niewidzialną, dobrze przylegającą, paroprzepuszczalną warstwę chroniąc drewno przed wodą i tłuszczami oraz mchem, glonami i grzybami. Zapewnia długotrwały naturalny wygląd drewna. W przypadku drewna tekowego, zaleca się ówczesne użycie środka , aby uzyskać jak najlepszą jego impregnację.

Instrukcja obsługi

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Nakładać tylko na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym miejscu. Przed zastosowaniem preparatu powierzchnię dobrze osuszyć i oczyścić z brudu oraz tłuszczu. Nie stosowac w temperaturze poniżej 5°C. Nie rozcieńczać. Produkt nałożyć równomiernie miękką szczotką lub pędzelkiem. Może się lekko pienić. Do aplikacji można zastosowac również pistolet natryskowy (0,8mm), nie wolno jednak pozwolić na formowanie się kropel. Dla zapewnienia optymalnej ochrony zastosować podwójną warstwę. Odczekać około 1 godzinę przed nałożeniem drugiej warstwy. Czas schnięcia wynosi kilka godzin w zależności od temperatury i rodzaju podłoża. Całkowite zawiązanie następuje w ciągu 24 godzin. Przez ten czas nie dopuścić do zmoczenia powierzchni i nie olejować.
 

Bezpieczeństwo

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Używać rękawic ochronnych oraz ochrony oczu i twarzy. Nie rozpylać.

 


Kategorie:
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner