☑ Producent:
SUNS
⊕ Kod produktu:
13003.473.00.00
≈ Stan:
Duża ilość
199,00 zł  

159,20

post 410
xml 3474
Email:

Telefon:

Imię:


Wood Cleaner

SUNS Shine Wood Cleaner to bezbarwny, ekologiczny środek czyszczący na bazie wody, nie zawierający rozpuszczalników. Opracowany specjalnie do renowacji wszystkich niemalowanych i nieoliwionych, miękkich i twardych gatunków drewna. Czyści dogłębnie i przywraca mu jego naturalny wygląd usuwając srebrno-szary nalot, grzyby oraz algi, które mają negatywny wpływ na drewno.

Instrukcja obsługi

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Przy pomocy wody i szczoteczki usunąć największe zabrudzenia. Czyszczona powierzchnia powinna być uprzednio zwilżona. Niewielką ilość rozprowadzić równomiernie pędzlem na niewielkiej powierzchni. Produkt może zacząć się pienić. Pozostawić na 2 do 5 minut, nie dopuścić w tym czasie do wyschnięcia. W przeciwnym razie ponownie zwilżyć powierzchnię i nałożyć środek. Usunąć rozpuszczony brud, szczotkując powierzchnię i jednocześnie spłukując czystą wodą. W przypadku uporczywych zabrudzeń powtórzyć zabieg. Pozwól drewnu całkowicie wyschnąć i następnie zastosuj w celu zapewnienia długotrwałej ochrony.
Bezpieczeństwo

Działa drażniąco na oczy, używać rękawic oraz ochrony oczu i twarzy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 


Kategorie:
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner