☑ Producent:
SUNS
⊕ Kod produktu:
13003.472.00.00
≈ Stan:
Duża ilość
199,00 zł  

159,20

post 418
xml 3478
Email:

Telefon:

Imię:


Textile Protector

SUNS Shine Textile Protector to skuteczny i trwały impregnat, zaprojektowany z myslą o wodoodpornych materiałach poduszek, parasoli ogrodowych, namiotów itp. Nano-ochronna warstwa wiąże się z włóknami materiału. Będąc jednocześnie przepuszczalną dla pary, zachowuje trwałość kolorów i zapewnia ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, cieczami oraz tłuszczem. Środek nadaje się zarówno do tworzyw sztucznych jak i bawełny oraz innych materiałów tekstylnych.

Instrukcja obsługi

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Stosować wyłącznie na wolny powietrzu lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie rozcieńczać produktu. Zwilżyć materiał wodą i spryskać równomiernie od góry do dołu w odległości 15-20 cm, aż utworzą się perły. Zostawić do wyschnięcia przez 6-12 godzin w temperaturze 18-20 °C. Ostateczne związanie produktu następuje po 24 godzinach. Efekt utrzymuje się około roku, o ile zabezpieczona powierzchnia nie jest narażona na częste mycie, szorowanie lub czyszczenie na sucho. W przypadku osłabienia właściwości powtórzyć proces. Plamy z pokarmu można łatwo usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki z mikrofibry (nie trzeć). W przypadku silnego zabrudzenia wyczyść materiał za pomocą preparatu .

Bezpieczeństwo

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Rozpylać najlepiej na świeżym powietrzu, unikać nadmiernego wdychania, dobrze wietrzyć w pomieszczeniu, używać rękawic oraz ochrony oczu i twarzy.

 


Kategorie:
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner