☑ Producent:
SUNS
⊕ Kod produktu:
13003.471.00.00
≈ Stan:
Duża ilość
149,00 zł  

119,20

post 416
xml 3477
Email:

Telefon:

Imię:


Textile Cleaner

SUNS Shine Textile Cleaner jest przyjaznym dla środowiska środkiem czyszczącym przeznaczonym do pielęgnacji wodoopornych tekstyliów, bawełny i tkanin syntetycznych. Świetnie nadaje się do poduszek, sof, dywaników, parasoli, obrusów itp. Dzięki swojej aktywnej formule koncentratu, środek ma silne działanie czyszczące i jest bardzo wydajny.

Instrukcja obsługi

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Stosować wyłącznie na wolny powietrzu lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W pierwszej kolejności największe zanieczyszczenia powierzchni należy usunąć mechanicznie miękką szczotką. Zmieszać 1 nakrętkę na 1 litr wody i dobrze wymieszać. Zabrudzoną powierzchnię umyć gąbką lub miękką szczoteczką, a następnie osuszyć czystą szmatką lub ściereczką z mikrofibry. W przypadku silnego zanieczyszczenia powtórzyć zabieg lub zwiększyć dawkę. Używac wyłącznie na powierzchniach zabezpieczonych produktem .


Bezpieczeństwo

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 


Kategorie:
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner