☑ Producent:
SUNS
⊕ Kod produktu:
13003.475.00.00
≈ Stan:
Duża ilość
299,00 zł  

239,20

post 422
xml 3480
Email:

Telefon:

Imię:


Stone & Wood Protector

SUNS Shine Stone & Wood Protector to samoczyszczący środek impregnujący służący do zapobiegania śliskości powierzchni drewnianych i kamiennych tarasów. Jego długotrwały efekt działania ma właściwości odpychające wodę oraz tłuszcze, chroniąc jednocześnie przed promieniowaniem UV i zapewniając całkowitą paroprzepuszczalność zabezpieczonych powierzchni. Nadaje się do wszystkich rodzajów kamienia i drewna, w tym porowatego kamienia naturalnego, cegły i betonu. Długotrwale chroni przed glonami, grzybem oraz innymi lubiącymi wilgoć pasożytami.

Instrukcja obsługi

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Stosować wyłącznie na wolnym powietrzu. Przed zastosowaniem oczyścić większe zabrudzenia powierzchni. Zaleca się najpierw nanieść niewielką ilość  preparatu w mało widocznym miejscu by przetestować działanie produktu.

Aby zapobiec tworzeniu się połysku i plam, nałożyć równomiernie nierozcieńczony preparat na przygotowaną wcześniej powierzchnię przy pomocy pędzla lub opryskiwacza. Środek można stosować również na lekko wilgotnej i zabrudzonej powierzchni, o ile nie jest one zbyt mokra. Stosować pojedyńczą warstwę. Po wyschnięciu powstaje powłoka hydrofobowa. Podwójne zastosowanie produktu jest bezcelowe. Pozostawić do wyschnięcia na około 20-30 minut. Całkowite zawiązanie następuje w ciągu 24 godzin.

Bezpieczeństwo
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować rękawice oraz okulary ochronne.

 


Kategorie:
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner