☑ Producent:
SUNS
⊕ Kod produktu:
13003.470.00.00
≈ Stan:
Duża ilość
199,00 zł  

169,15

post 412
xml 3475
Email:

Telefon:

Imię:


Furniture Protector

SUNS Shine Furniture Protector skuteczny i trwały produkt do ochrony mebli z twardych materiałów, takich jak plastik, wiklina, technorattan, aluminium i szkło. Zapewnia długotrwałą i aktywną ochronę materiału, przywraca mu wygląd i zapewnia głębsze nasycenie kolorów dzięki specjalnej nano-ochronnej warstwie. Posiada właściwości odpychające brud i antystatyczne.

Instrukcja obsługi

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Stosować wyłącznie na wolny powietrzu lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Stosować wyłącznie na czystych powierzchniach oczyszczonych . Rozpylić małą ilość środka na powierzchnię i natychmiast wypolerować czystą ściereczką z mikrofibry. Dla optymalnego efektu zaleca się ograniczyć powierzchnię roboczą do 1m2 na raz. W razie potrzeby pocierać w celu przyspieszenia reakcji. Ostateczne związanie produktu następuje po 8 godzinach w temperaturze od 10 do 30°C i zapewnia jego długotrwałe działanie.

Bezpieczeństwo

Drażniący dla skóry. Używać rekawic ochronnych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 


Kategorie:
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner