☑ Producent:
Platinum®
⊕ Kod produktu:
7125 GLOW
≈ Stan:
Duża ilość
4 490,00 zł  

3 143,00

Kolor :
post 234
xml 2530
Email:

Telefon:

Imię:


Innowacyjny parasol ogrodowy CHALLENGER T² 3X3M GLOW

Ostre słońce albo przelotna mżawka już nigdy nie zakłócą Ci odpoczynku na świeżym powietrzu. Oto parasol ogrodowy CHALLENGER T² 3X3M GLOW – nowoczesny, stylowy sprzęt, który kryje w sobie znacznie więcej możliwości niż klasyczne parasole.

Parasol ogrodowy CHALLENGER T² 3X3M GLOW – ciesz się ogrodem niezależnie od aury

Nowoczesny parasol przeciwsłoneczny CHALLENGER T² 3X3M GLOW imponuje swoimi rozmiarami. Kwadratowa czasza o boku długości aż 3 metrów nie tylko pokryje taras kojącym cieniem, ale również będzie szczelną barierą dla szkodliwego promieniowania UV. Poszycie wykonane jest z wysokiej jakości poliestru o wysokiej odporności na czynniki pogodowe i zanieczyszczenia. Oparciem dla dużej czaszy jest stabilna, antykorozyjna podstawa z aluminium. Nie musisz przesuwać całej konstrukcji, aby zacienić dogodne miejsce – parasol wyposażony jest w zaawansowany system pochylania i obracania czaszy o 360 stopni.

Model CHALLENGER T² 3X3M GLOW wyposażony został w listwy LED umieszczone po wewnętrznej stronie poszycia. Subtelny akcent sprawia, że parasol będzie w pełni funkcjonalny nie tylko w czasie upalnego popołudnia, ale również wieczorami. Rozproszone światło ułatwi poruszanie się po posesji po zmroku i stworzy w ogrodzie romantyczny klimat sprzyjający długim rozmowom.

Parasol dostosowany do Twoich potrzeb

W Garden Space dbamy o to, aby Twój ogród trafnie odpowiadał nawet największym oczekiwaniom. Aby umożliwić Ci stworzenie urokliwego i praktycznego kącika letniego relaksu, oferujemy nie tylko parasol dostępny w kilku szlachetnych, modnych kolorach, ale również bazy różnego typu, podstawy  oraz usługę montażu. Doskonałym uzupełnieniem ogrodowej kolekcji będzie lekki pokrowiec, który zabezpieczy nieużywany parasol przed czynnikami zewnętrznymi.

 

 


 

 Opcje:

 

Funkcjonalność, technologia i łatwość obsługi sprawia, że SolarFlex T² jest bestsellerem w naszej kolekcji. SolarFlex T² może obracać się i pochylać w dowolnym kierunku. W ten sposób zawsze możemy dostosować zacienienie, bez konieczności przenoszenia podstawy w inne miejsce. Dwukrotnie regulowany mechanizm przechylania wykonany jest ze stali nierdzewnej, a wnętrze obudowy z aluminium. Z SolarFlex T² będziesz cieszył się przyjemnym cieniem w ogrodzie przez długie lata.
 

Przeznaczenie
 

Parasol służy do ochrony przed promieniami słonecznymi - nie jest urządzeniem chroniącym przed wiatrem i deszczem. W trakcie użytkowania parasola prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności  i stosowanie się do poniższych zaleceń.

Z rozłożonego parasola można korzystać przy bezwietrznej pogodzie, przy obecności osoby dorosłej  i z zachowaniem szczególnej ostrożności. Nawet najcięższa podstawa parasola lub jego przytwierdzenie na stałe do podłoża, nie gwarantuje podczas podmuchu wiatru zachowania  stabilności rozłożonego parasola. W celu uniknięcia uszkodzeń mechanicznych, podczas wiatru lub braku w pobliżu parasola osoby dorosłej należy:

- złożyć parasol
- zabezpieczyć czaszę parasola taśmą zapobiegającą samoistnemu otworzeniu się parasola, będącej integralną częścią każdego parasola
- w celu uniknięcia przemieszczania się parasola po powierzchni na której stoi, w podstawach z kółkami należy zablokować kółka hamulcem, w które są wyposażone
- zaleca się używanie pokrowca ochronnego, będącego dodatkowym zabezpieczeniem czaszy parasola

Pozostawienie rozłożonego parasola bez opieki osoby dorosłej  lub podczas wiatru, może skutkować uszkodzeniem parasola oraz osób i rzeczy znajdujących się w jego pobliżu.

W celu uniknięcia nierównomiernego odbarwiania się poszycia parasola zaleca się używanie pokrowca ochronnego po jego złożeniu.
Brak stosowania pokrowca ochronnego może spowodować znaczne różnice w odbarwianiu się poszycia.
Ten produkt możesz zamówić przez telefon

 


Kategorie:
Formularz kontaktowy
×

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


    Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

    Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner