O wake jeszcze latem nie wiedzieliśmy nic. Jakoś trend nas ominął. Toteż, gdy Marta zadzwoniła z pomysłem, by zrobić wspólną imprezę z Wakemanią, zareagowaliśmy na to, jak na typową imprezę promocyjną. Niechętnie…

Dopiero fotka z podobnej imprezy, zrobionej razem z dealerem Mazda otworzyła nam oczy.

I wyszło coś takiego (zdecydowanie, włączcie też dźwięk):

Biorąc pod uwagę, że udało nam się umieścić napełnioną wannę na pływającej po jeziorze platformie jesteśmy zdania, że żadne podłoże nie jest nieodpowiednie do posadowienia naszych urządzeń* – przydomowy taras, trawnik, a nawet apartament na 8 piętrze.

Są jednak wytyczne, o których należy pamiętać planując zakup wanny spa. Przede wszystkim podłoże powinno stabilnie unieść ciężar 1,5 tony, ponieważ tyle średnio waży wanna napełniona wodą, zatem sprawdzenie nośności tarasu czy balkonu jest kwestią priorytetową.

Ważne jest również zachowanie poziomu. Nierówności mogą wpływać na nieprawidłową pracę pomp masażu czy filtracji.

Warto pomyśleć o takich kwestiach nim dostawca z wanną zapuka do naszych drzwi ;).

Zastanawiasz się na zakupem wanny spa? Nie wiesz jak zabrać się do tematu? Od czego zacząć przygotowania? To łatwe! Od kontaktu z nami :).

Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu wanny, doradzimy i zapewnimy kompleksową obsługę sprzedażową i posprzedażową, zatem śmiało – opowiedz nam o swoich oczekiwaniach a razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej domowej strefy spa.

*oczywiście mówimy o podłożu, które spełnia odpowiednie wymagania do tego, aby wanna funkcjonowała bez zarzutu przez wiele lat 😉

 

 

hamilton na tarasie

  Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Zadzwoń 500 850 850 lub wypełnij formularz poniżej. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


  Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

  Formularz kontaktowy
  ×

   Jesteś zainteresowany tym modelem? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej strefy relaksu.


   Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

   Powiadomienie o plikach cookie WordPress od Real Cookie Banner